|  | 

Paintball Inowrocław

Jakie mamy szanse na Euro 2012?

Jakie mamy szanse na Euro 2012?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W piątek 2 grudnia obyło się losowanie grup na zbliżające się Euro 2012. Polska reprezentacja okazała się nie małym szczęściarzem, gdyż trafiła do najsłabszej grupy, a tym samym zwiększyła swoje szanse na awans do ćwierćfinału tych Mistrzostw, organizowanych wspólnie przez Polskę i Ukrainę.
Grupa marzeń

W pierwszym meczu Mistrzostw Europy w piłce nożnej polska drużyna zmierzy się z Grecją. Kolejni nasi rywale to Rosja i Czechy. Zakłady bukmacherskie zgodnie podkreślają, że jest to grupa z najsłabszymi ekipami, gdzie choć nie jesteśmy faworytami, to szanse na przejście do kolejnego etapu rozgrywek są w zasięgu możliwości Polaków. Franciszkowi Smudzie nie zostało już wiele czasu na przygotowanie swoich piłkarzy do tej niezwykle oczekiwanej imprezy piłkarskiej. A jak pokazały ostanie mecze, nasza reprezentacja ma nad czym pracować.

Grupa śmierci

Polakom udało się uniknąć najbardziej niebezpiecznych zespołów i w swojej grupie nie znalazły się europejskie potęgi piłki nożnej. Bukmacherzy obstawiają, że najtrudniejszą grupą, tzw. grupą śmierci jest grupa B. Znaleźli się w niej Holendrzy i Niemcy, którzy są typowani przez zakłady bukmacherskie Bwin, jako pretendenci do tytułu Mistrza Europy, a także Portugalczycy i Duńczycy.
Kto wygra Euro 2012?

Zakłady bukmacherskie bwin niezmiennie dają największe szanse na wygraną Hiszpanom. Najmniejsze szanse według nich ma Dania i Irlandia. Polska reprezentacja choć nie jest ostatnia, to plasuje się na szarym końcu, a jej szanse wynoszą 1:51. Czy to typowanie się potwierdzi zobaczymy w czerwcu 2012 roku, kiedy to na uroczyste otwarcie Mistrzostw (8.06) zagramy z Grecją. Miejmy nadzieję, że nowy stadion i tłumy wiernych kibiców poniosą naszych graczy daleko, tak abyśmy byli z nich dumni.

Ciekawe wpisy:

jakie-mamy-szanse-na-euro-2012

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Sporty z wykorzystaniem piłki

    Sporty z wykorzystaniem piłki

    Wśród ogromnej ilości różnorakich sportów jakie człowiek zdołał wymyślić, a jest ich naprawdę przeogromna ilość, najpopularniejsze stały się te, w których wykorzystuje się piłkę. Niezależnie jaki kształt ma piłka, czy jest mała czy duża, kolorowa czy jakakolwiek inna stanowi ona podstawę w takich grach. Niektóre gry wykorzystujące element piłki nie są uznawane przez niektórych za

  • Gimnastyka artystyczna Inowrocław

    Gimnastyka artystyczna Inowrocław

    Aktywizacja młodych ludzi Młodzi ludzie interesują się grami komputerowymi aż za bardzo, zbyt dużo czasu spędzają przed komputerami. Rodzice czasami nie zdają sobie sprawy, jak negatywny wpływ na rozwój dziecka może mieć ciągłe przesiadywanie przed monitorem i granie w emocjonujące gry. Młodzież coraz częściej zmaga się z nerwicami oraz ze stanami depresyjnymi, właśnie z powodu