|  | 

Sokolnia Inowrocław

Inowrocław karate

Inowrocław karate
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Początek treningów

Jak znaleźć aktywność fizyczną odpowiednią dla siebie?
Mnie takie poszukiwania zajęły bardzo dużo czasu. Nie mogłem się zdecydować czy chcę pływać, czy biegać, czy robić jeszcze coś innego. Tak naprawdę interesowało mnie wszystko. Klub karate Inowrocław, był jednym z wielu miejsc do których trafiłem. Od razu mi się tam spodobało. Sala była duża i dobrze wyposażona. Na matach ćwiczyli chłopcy w moim wieku. Trener podszedł do mnie i opowiedział o zasadach obowiązujących na treningach karate. Trochę mnie przestraszyły te wszystkie ukłony i okrzyki. Bałem się, że nie będę mógł się do tego przyzwyczaić. Obiecałem sobie, że będę przychodził przez miesiąc, a później podejmę decyzję o ewentualnej dalszej kontynuacji. I tak zrobiłem. Przez miesiąc z całkowitym zaangażowaniem i oddaniem uczestniczyłem we wszystkich treningach. Trochę bolały mnie nogi i ręce, ale byłem zawzięty i trenowałem do końca. To był dobry wybór. Karate stało się moją pasją i teraz sam jestem trenerem. Zachęcam dzieciaki do aktywności fizycznej.

Ciekawe wpisy:

inowroclaw-karate

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Występowanie korupcji w sporcie

    Występowanie korupcji w sporcie

    Jak wiadomo pieniądze mogą zdziałać cuda, ale też i wiele złego. Za pieniądze można nie tylko kupić sobie to co chcemy ale również kogoś i jego prywatne zdanie. Tak właśnie rodzi się korupcja, który dziś występuje praktycznie wszędzie. Również sport jest wypchany korupcją, a im bardziej popularny tym więcej pieniędzy się tam obraca. Nie raz

  • Karate Inowrocław Gorczyca

    Karate Inowrocław Gorczyca

    Który sport wybrać? Poszukując najlepszej aktywności fizycznej na wolną chwilę, warto zastanowić się, co ma nam dane zajęcie dać. Najpowszechniejsze stały się sporty zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak poza samymi atutami takimi jak bycie w ruchu, czy też poprawa stanu zdrowia jest to także szansa, aby popracować nad jakością współpracy grupowej.